KONTAKT/WSPÓŁPRACA

Witam,

Prawie ogarniam powstało z myślą ułatwienia normalnym ludziom organizacji własnych czterech kątów. Tematyka jest dość rozległa: od zakupów, przez kosmetyki i gotowanie, na zwierzeniach kury domowej kończąc. Jak powszechnie wiadomo „pani domu” ma kilkanaście etatów, a doba ma tylko 24h – dlatego próbuję sobie to życie ułatwić jak się da i dzielę się tym z Czytelnikami. 

Jestem otwarta na współpracę. Chętnie zorganizuję konkursy, zrecenzuję produkt lub wezmę udział w większej kampanii. Miesięcznie odwiedza mnie średnio 6800 Czytelników, czyli statystycznie 2/10000 Polaków. Jeśli więc Twój produkt lub usługa współgra z ideą bloga, to zapraszam do kontaktu.
Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktur.

elmirkaxp@gmail.com 

Statystyki z Google Analytics październik 2017:
UU: 4940
Odsłony: 8312

 

3 Comments

  1. Nominowałam Cię do nagrody Liebster Blog Award. Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli weźmiesz udział http://wperfekcyjnymdomu.blogspot.com/2015/10/liebster-award.html

    Pozdrawiam serdecznie – Twoja stała czytelniczka 🙂

  2. Hejka. Jak wiesz albo i nie, wyhaczyłam Cię w sieci zaraz po przeprowadzce na swoje (listopad 2015) i od tamtej pory jestem na bieżąco z każdym postem a nawet nadrabiałam wszystkie poprzednie :). Byłaś odpowiedzią na "jak żyć" i bardzo miło ogląda się, jak Twoj blog się rozwija, jest coraz większy i ładniejszy :). Jesteś mega motywatorem i przekonywatorem (he). Często muszę się powstrzymywać przed założeniem własnego (marzyłam o tym od dawien dawna – jednak mam problemy ze słomianym zapałem i wytrwaniem) ;).
    Szanuję, podziwiam i pozdrawiam, oby tak dalej! 🙂

  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Comments are closed