Marcowa wyprzedaż w Biedronce + promocja w Rossmanie

Od wczoraj w Biedronce trwa wyprzedaż (KLIK!) – początkowo miała dotyczyć tylko żywności, ale ostatecznie wyprzedają… wszystko co im zalega na magazynach. Niestety wszystko jest bardzo słabo zorganizowane. Inne ceny na plakietkach, inne na czytniku, a jeszcze inne na kasie. Polowanie na dobre ceny zaczyna przypominać sport ekstremalny.

Jako że jestem wprawiona w boje, to udało mi się coś dla siebie wyszperać 😉

1. PAROWAR HOFFEN – 44,99 zł


Zastanawiałam się nad nim jak był w normalnej cenie (89,99 zł), ale się powstrzymałam. Nauczona doświadczeniem wiedziałam, że prędzej czy później go przecenią i się doczekałam. Pora teraz poszukać przepisów na pyszne i zdrowe posiłki 😉 Jak macie sprawdzone, to dajcie znać w komentarzu 😉

2. RAJSTOPY 60 DEN – 2,99 zł/szt.

Taki mały zapasik na przyszłą zimę 😉

3. PODKOSZULKI 3pak – 7,49 zł

Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem kupienia sobie białego podkoszulka i w końcu się udało. Bardzo fajna jakość, idealny krój no i śmieszna cena, bo za sztukę wychodzi 2,50 zł.

Oprócz tego na wyprzedaży są jeszcze blendery, dziecięce ubrania, rolki do odzieży, szczoteczki do twarzy, trymery, artykuły papiernicze (teczki, koperty, segregatory) itp. itd… Ale wiadomo, w każdej Biedronce co innego, więc trzeba po prostu spojrzeć, co tam rzucili u Was.

Jeśli nie chce Wam się polować w Biedronce, to w Rossmanie z okazji Dnia Kobiet 7-8.03. obowiązuje promocja 1+1gratis na produkty do pielęgnacji włosów, dezodoranty i żele pod prysznic. Promocje się łączą, więc można upolować swoje ulubione kosmetyki za grosze 🙂 Ja nie poszalałam, bo wpadłam tylko na chwilę, ale pewnie jutro uzupełnię zapasy.

Przyznawać się, namówiłam kogoś na zakupy? 😉