Ultra Perfume – żel do prania z Biedronki

Ultra Perfume – żel do prania z Biedronki

Niedawno pisałam o kapsułkach (KLIK!), a dzisiaj będzie o żelu do prania. Żyjemy w czasach, których największym przekleństwem jest chyba ten ogromny wybór. Kiedyś do prania wystarczyło szare mydło, a teraz mamy proszki, płyny, żele, kapsułki czy chusteczki. Dzięki tej różnorodności możemy dobrać sobie środek idealny dla nas. Ja ciągle nie mogę się zdecydować czy bardziej odpowiada mi żel czy kapsułki, dlatego stosuję je zamiennie.

Aktualnie testuję żel do prania z Biedronki Ultra Perfume do kolorów.

Żel Ultra dostępny jest w 1,5 litrowej butelce. Producent sugeruje, że opakowanie wystarczy na 20 prań. Nie przepadam za małymi opakowaniami, ale w tym przypadku butelka jest poręczna w przeciwieństwie do takich 3 litrowych. Opakowanie ma też poręczny dzióbek, a zakrętka jest miarką.

Żel Ultra jest gęsty i pachnie świeżo, przyjemnie. Bardzo się zawiodłam, kiedy wyciągnęłam pranie i po zapachu nie było śladu. Na szczęście, kiedy pranie wyschło to i zapach wrócił. I nawet dość długo się utrzymywał.
Ultra Perfume dobrze odświeża ubrania i radzi sobie z normalnymi plamami. Nie miałam okazji przetestować na bardziej uporczywych. Wydaje mi się, że jakościowo nie odbiega od markowych żeli.

A teraz kilka słów od producenta:

Dozowanie:

Żel Ultra Perfume dostępny jest w Biedronce – 9,99 zł za 1,5 l. (Teraz jest w promocji – KLIK!)

A Wy w czym najbardziej lubicie prać?