Soniczna szczoteczka do twarzy z Biedronki

Kilka dni temu moja elektryczna szczoteczka do twarzy (KLIK!) zakończyła swój żywot. Tzn. po dwóch latach używania i wyparzania rozleciała mi się ta szczoteczkowa końcówka. Szukałam czegoś podobnego, ale w Biedronce akurat pojawiła się szczoteczka soniczna (KLIK). Kupiłam i wypróbowałam.

Szczoteczka zapakowana jest w całkiem ładny kartonik. Nie jest zafoliowany, więc przed zakupem radzę sprawdzić zawartość – pod szczoteczką powinny być baterie, a na spodzie instrukcja obsługi.

Urządzenie ma nowoczesny design, całkiem przyjemny dla oka. Wykonana jest z przyjemnego w dotyku silikonu i dostępna jest w kilku kolorach (miętowy, beżowy, fioletowy). Zasilana jest dwoma bateriami AAA. Posiada dwie prędkości drgań, ta szybsza to 8000 drgań na minutę.

Szczoteczka ma 10 cm, z czego połowa to wypustki w różnych kształtach. Wbrew pozorom całkiem dobrze leży w dłoni i dociera do każdego fragmentu twarzy.


 


Kilka słów od producenta:
 Soniczna szczoteczka do pielęgnacji skóry twarzy zapewnia przyjemny masaż i dogłębne oczyszczanie porów. Skutecznie i łagodnie usuwa martwy naskórek. Specjalne, szerzej rozstawione wypustki pozwalają oczyścić skrzydełka nosa. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie wymaga wymiany elementów czyszczących. Urządzenie ma dwie fazy działania – szybką do intensywnego oczyszczania oraz wolną do masażu twarzy. Skóra staje się jędrniejsza i bardziej promienna dzięki szybszej absorpcji kosmetyków.

Po kilkukrotnym użyciu mam mieszane uczucia. Niby skóra jest oczyszczona, niby zabieg bardzo przyjemny, ale mam wrażenie, że nie jest tak dokładny jak przy użyciu wcześniejszej szczoteczki. Trzeba jednak przyznać, że daje zdecydowanie lepszy efekt od mycia twarzy tylko dłońmi. Dam jej jeszcze miesiąc, może mnie do siebie przekona. A jak nie, to zamówię z Aliexpress taką samą jak poprzednia.

 Szczoteczki soniczne dostępne są aktualnie w Biedronce (KLIK!) za 32,99 zł.