Niedzielnik 8/2016

Zastanawiałam się, czy mam o czym w ogóle pisać ten niedzielnik, bo tydzień wydał mi się nudny jak flaki z olejem. Popatrzyłam jednak na kalendarz i coś tam się jednak działo 😉 
Poniedziałkowy wieczór. Piękny, prawda? Niestety mam problem z robieniem 100 rzeczy na raz – kolorowanie, blogowanie, gdzieś w tle Wojewódzki, a obok P. Niby wszystko to co lubię, ale chciałabym poświęcić się tylko jednej czynności 🙂 
Przy okazji wpisu o kolorowaniu (KLIK!) zrobiłam porządek w moich materiałach. Jakieś wnioski? Muszę przystopować z zakupami 😉 W tym tygodniu dorobiłam się 36 kredek i 24 suchych pasteli, w których powoli się zakochuję. 
Stojąc przy kasie w Biedronce przypomniało mi się, że wypadałoby się pofarbować. Znowu jestem rudą małpą – po prostu taką siebie lubię najbardziej. 
Z kolei w Tesco trafiłam (zupełnie przez przypadek znalazłam się w alejce z % :D) na piwo o smaku liczi. Nie przepadam za samym owocem, ale piwo było całkiem smaczne. 
Udało nam się dotrzeć na Deadpoola. Uwielbiam filmy Marvela i obawiałam się, że czerwony koleś okaże się moją następną miłością. Ale nie. Nie udało mu się pobić IronMana i Kapitana Ameryki 😉 Opinie są skrajne, ale nam się podobał – lubimy ten typ humoru, chociaż czasami musiałam popić te suchary. 
Obejrzałam też sobie na spokojnie „Wałęsa – człowiek z nadziei”. Jestem totalną historyczną nogą (wstyd mi za to), ale słuchając tego co się aktualnie mówi o Wałęsie, to chyba ta moja wiedza historyczna jest jednak powyżej ogólnokrajowej średniej. Nie wiem czemu, ale rusza mnie ten temat. Ktoś próbuje mi wmówić, że białe jest czarne – a sam jest gównorobiącym szarakiem. 
Jak już jesteśmy przy szeroko pojętej kulturze, to jeszcze kilka słów o książkach. W końcu skończyłam czytać podręcznik prowadzenia KPiR 😉 I zaczęłam najlepszą serię na świecie: Jeżycjadę! Zerowy tom „Małomówny i rodzina” mam już za sobą, muszę wybrać się do biblioteki po kolejne 🙂 
Tydzień bez zdjęć kotów, to tydzień stracony 😉 A to zdjęcie jest wyjątkowe, bo one NIGDY nie siadają obok siebie. 
Dzisiaj z okazji gości było całkiem słodko 😉 
 
A teraz przyznam się do tego, co robię cały weekend:D Double xp robi swoje 😉
Dobra, zmykam już, bo zaczął się webinar „weekend z prawem dla biznesu” – takie uroki życia przedsiębiorcy 😀