Swieży ranek i naczynia, czyli kilkia słów o Morning fresh

Jestem chyba jedną z nielicznych osób, które lubią myć naczynia. Ręcznie myć naczynia. Owszem, mamy zmywarkę, ale popsuła się ponad rok temu i jakoś żadne z nas nie pali się do jej naprawy (choć jest już bliżej niż dalej!). Wracając jednak do mycia, to mam swój ulubiony płyn (KLIK!), który jest ideałem wśród płynów do mycia naczyń. Coś mnie jednak ciągle ciągnie do testowania innych. I tak właśnie wpadłam na Morning Fresh. 
Butelka jest całkiem poręczna i nie wyślizguje się z mokrych dłoni. Posiada charakterystyczny dziubek, co już za dzieciaka uważałam za cechę bardzo pożądaną – idealnie nadawały się na śmingus dyngus 😉 Design całkiem przyjemny dla oka, ale niczym się zupełnie nie wyróżniający 😉
Płyn jest całkiem przyzwoity. Dość gęsty, całkiem dobrze się pieni i nie musimy wylewać pół butelki na umycie kilku talerzy. Zapach ma typowej chemicznej cytryny, co nie do końca mi podpasowało. Pachnie oczywiście tylko w butelce. 
Jestem normalną dziołchą ze wsi, więc nie bawię się w mycie naczyń w rękawiczkach i nie zauważyłam, żeby przesuszał dłonie – plus dla niego. 
Kilka słów od producenta:
Na koniec powiem tylko, że nie pobił mojego faworyta, ale jest na drugim miejscu. Jest odrobinę mniej wydajny od Fairy Platinum i wychodzi trochę drożej. 
W Rossmanie butelka 450 ml kosztuje 5,99 zł, a 900 ml 8,99 zł. 
Kusi mnie jeszcze przetestowanie biedronkowego Krafta, ma ktoś może porównanie do Fairy?