Linki Emilki #2

Dawno, dawno temu zaczęłam tę serię i nie wiem, czemu skończyła się na jednym wpisie. Przecież Internet to jedno wielkie dzielenie się treścią. Niestety, coraz częściej wartościowe treści giną pomiędzy sensacją a kontrowersją. Dlatego postanowiłam w ciągu tygodnia wrzucać wszystkie ciekawe artykuły do zakładek, a jak zbierze się odpowiednia ilość, to się będę z Wami dzielić.

finda.photo
1. Polskie odpowiedniki modnej prozdrowotnej żywności. Co prawda lubię próbować nowych smaków, ale prawdą jest, że zawsze wracam do rodzimych. Chociaż dla ludzi z mojego pokolenia żurawina i siemię lniane to też pewnego rodzaju egzotyka. 
2. Nowy blog Bartka Popiela – Liczy się wynik. Czytałam poprzedni blog w miarę regularnie, głównie teksty o motywacji, brałam też udział w kilku webinarach. Teraz Bartek obrał trochę inny kierunek – dla mnie na wielki plus. Z niecierpliwością czekam na kolejne posty. 
3. Konsumentalista. Genialny blog o świadomych zakupach. Rzetelne, w miarę obiektywne porównania. Wyjaśnienie „drobnych druczków”, kruczków – czytam i czytam. 
4. 40 polskich marek odzieżowych. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mnie stać na polską jakość 😉 Bardzo fajne zestawienie – do każdej marki jest krotki opis historii. 
5. Biosfera.net. Blog z ciekawostkami z biologii oraz mojej ukochanej biotechnologii…
6. Szalonooka o redukcji. Hania w bardzo prosty sposób tłumaczy co z czym, żeby waga pokazała mniej. Zaraz sobie wydrukuję te zasady i zaczynam… od poniedziałku! 😀 Kto ze mną?
7. Magiczna metoda na sprzątanie. Co prawda sama za nas nie posprząta, ale zdecydowanie nam to ułatwi. 
Miłego czytania!