BeBeauty, Odżywka do włosów Gładkość i blask (+ info o jutrzejszym -40% w Rossmanie)

Kilka dni temu napisałam, że to nie miał być blog z recenzjami. W komentarzach pojawiły się jednak głosy, że je lubicie, więc spokojnie, dalej będą się ukazywać. Dzisiaj będzie o odżywce z Biedronki. Kiedyś nazywały się Elisse i tych akurat nie zdążyłam przetestować. Potem przez chwilę nie było żadnych odżywek ich marki, a jakiś czas temu pojawiły się te BeBeauty.
BeBeauty Odżywka do włosów Gładkość i Blask zawiera proteiny i ekstrakt z pereł. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów. 

Kilka słów od producenta:

Opakowanie:
Klasyczne, zamykane na zacisk, stawiane „na głowie”. Lubię to rozwiązanie, bo nie ma problemu z wydobyciem produktu, kiedy się już kończy. Opakowanie ma 250 ml i wg mnie jest bardzo estetyczne.

Kolor i zapach
Odżywka jest mlecznobiała, pachnie typowo dla tego typu produktów. Chemicznie, ale przyjemnie. Na szczęście zapach nie utrzymuje się długo na włosach.
Konsystencja
Odżywka jest raczej rzadka, dzięki czemu bardzo łatwo rozprowadzić ją dokładnie na włosach. Wpływa to też na wydajność – nawet na moje grube włosy wystarczy niewielka ilość. Doskonale nadaje się do pierwszego O z OMO.
Działanie
BeBeauty jest zwykłym średniakiem. Owszem, ułatwia rozczesywanie, ale nijak nie wpłynęła na kondycję moich włosów. Liczyłam, że może odrobinę wygładzi moje włosy, ale widocznie ma za mało silikonów. Sprawdzi się przy mało kłopotliwych włosach lub (jak u mnie) do codziennej pielęgnacji. Do zadań specjalnych trzeba rozejrzeć się za czymś innym. 
Skład:
Gdzie i za ile?
Odżywki BeBeauty dostępne są wyłącznie w Biedronce w cenie 4,99zł za 250 ml. Produkowane są przez Intersilia McBride Polska. 
Słowo na koniec:
Odżywka zupełnie mnie nie zachwyciła i raczej nie skuszę się na inne warianty. Zdecydowanie wolę dołożyć kilka złotych i mieć swoją ulubioną czerwoną Elseve <3 (KLIK!)
Niby jestem na bieżąco ze wszystkimi promocjami, ale dopiero dziś (na 100%) dowiedziałam się o promocji w Rossmanie. Od jutra jest zniżka -40% na kosmetyki do pielęgnacji twarzy. To informacja z najnowszego Skarbu – (KLIK!). Zaraz siadam do zrobienia sobie odpowiedniej listy, a jutro pewnie pojawi się post z moimi łupami 😉