Moja kolejna piątka z Rossmana, czy druga część promocji -49% (tusze, eyelinery, cienie itp.)

Moja kolejna piątka z Rossmana, czy druga część promocji -49% (tusze, eyelinery, cienie itp.)

Chyba obudził się we mnie zakupowy zwierz, bo znowu zaszalałam. Niby nic nie potrzebowałam, ale 50 zł poszło 😉 O promocji chyba już każdy słyszał, a jak nie, to odsyłam do źródła: KLIK!

A teraz, bez niepotrzebnego przedłużania, pochwalę się swoimi łupami:1. Maybelline, Lasting Drama Up To 24H, Eyeliner w żelu.

Chyba największy hit w Internecie jeżeli chodzi o eyelinery w żelu. Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o kreski i dobrze maluje mi się tylko eyelinerami w pisaku. Trzeba się jednak rozwijać 😉 Na razie spróbowałam na ręce i zachwyciłam się głębią koloru. A potem przeraziłam się trudnością w zmywaniu… Do eyelinera dołączony jest całkiem fajny pędzelek. Cena po rabacie 17,74 zł.

2. WIBO, czarny Eyeliner
To był chyba mój pierwszy eyeliner. Jak już mniej więcej ogarnęłam o co chodzi, to mi wysechł… Większość go chwali, więc może tym razem nam się uda. Promocyjna cena to tylko 3,77 zł.

3. WIBO, brązowy żel stylizujący do brwi.
Jeszcze do niedawna nie miałam pojęcia o takich wynalazkach. A potem się naczytałam i nagle moje brwi wydały mi się za jasne 😀 Kupiłam jakąś limitowaną paletkę z Essence, ale mi nie podeszła. Dzisiaj zupełnie spontanicznie wzięłam ten żel i po pierwszym użyciu jestem zadowolona. Promocyjna cena: 4,84 zł.

4. MAX FACTOR, 2000 Calorie Dramatic Volume – tusz do rzęs

Kolejna klasyka, której nie miałam okazji wcześniej używać. Podobno ten tusz się albo kocha albo nienawidzi. Po pierwszym użyciu jestem zdecydowanie bliżej tej pierwszej grupy. Cena po rabacie: 17,34 zł.


5. MISS SPORTY, Studio Colour Quattro Eye Shadow 406 Sunny Smoky

Poczwórne cienie Miss Sporty to moje ulubieńce. Mam kilka paletek poprzedniej wersji i bardzo często używam. Teraz niestety nie ma już tych samych zestawień kolorów, ale ta czwórka też mi przypadła do gustu. I ogromny plus za nowe opakowania, a konkretniej za to, że każdy kolor jest oddzielnie. 
I to mam nadzieję, że już koniec tej części promocji 😀 No chyba że na coś mnie namówicie i dostanę to u siebie jeszcze po majówce 😛 To jak, macie jakieś hity z sekcji „makijaż oczu”? 😉