Cien Q10 Anti-Wrinkle Day Cream – hit z Lidla

Kosmetyki uwielbiam, ale do kremów zawsze podchodziłam po macoszemu. Poza comiesięcznym wysypem raczej nie miałam innych problemów z cerą. Rok temu śmiałam się, że kolagen zaczyna mi zanikać, więc pora się wziąć za twarz i szukać przeciwzmarszczkowych specyfików. No i tak szukałam ponad rok 😉
Czytałam, porównywałam, szukałam w drogeriach, aż w końcu kupiłam w dyskoncie. Zdecydowałam się na Cien Q10 – krem przeciwzmarszczkowy na dzień. 

Opakowanie to prosty słoiczek w stonowanych kolorach. Podoba mi się ten minimalizm, żadnych napisów krzyczących „minus dwadzieścia lat w jeden dzień”. Całość prezentuje się bardzo przyzwoicie i jest wygodna w użyciu.

Krem jest treściwy, ma konsystencje i kolor kremu tortowego. W kontakcie ze skóra delikatnie się upłynnia, dzięki czemu wchłania się ekspresowo. Może nie do całkowitego matu, twarz wygląda tak hm… promieniście. Absolutnie żadne świecenie. Na początku zapach nie przypadł mi do gustu, przypominał mi zapach zwykłego kremu Nivea, ale później wyczułam w nim cytrusowe nuty i teraz nawet mi się podoba.
Decydując się na krem nie wierzyłam w to, że widocznie wpłynie na stan mojej skóry. Wystarczyłoby mi tylko jakby utrzymał wcześniejszy jej stan. Zdziwiłam się jak po kilku dniach zobaczyłam w lustrze delikatną poprawę: skóra bardziej napięta i promienna. Mam nawet wrażenie, że lekko wyrównał mi się koloryt. Z moimi zmarszczkami od ciągłego uśmiechu jednak sobie nie poradził, ale z nimi chyba żaden krem nie wygra 😀
Jedyne, co mi w nim nie podpasowało to lekkie szczypanie, kiedy nakładałam go po peelingu. Generalnie sprawdza się świetnie zarówno jako krem na dzień jak i na noc. Kiedy wieczorem nałożę grubszą warstwę, to rano skóra wygląda super świeżo. 
Skład dla kumatych:
A teraz największe zaskoczenie: cena. Ten genialny krem kosztuje tylko 8.99zł i dostępny jest w każdym Lidlu w stałej ofercie. Lubię tanie kosmetyki, ale uwierzcie mi, za działanie tego kremu byłabym w stanie zapłacić spokojnie pięć razy więcej. 
Cieszę się, że tak szybko odkryłam moje kremowe KWC. Korci mnie wypróbowanie innych wersji lidlowych kremów. Miałyście któreś? Polecacie?