Mr Magic ściereczki z płynem „Lśniąca kuchnia”

Za każdym razem jak muszę na szybko posprzątać kuchnię, to wychwalam tego, co wymyślił tak genialne rozwiązanie. Nasączane ściereczki są bardzo wygodne w użyciu, skuteczne i… nie śmierdzą jak zwykłe szmatki. Tak, tak, szmatki zmienia się i pierze regularnie, ale czasem się o tym zapomina i przyjemnie nie jest 😉 
Jakiś czas temu pisałam o ściereczkach z Biedronki Mr Magic do mebli i do łazienki. Obie wersje bardzo polecałam, jak chcecie poczytać więcej, to KLIK! A dzisiaj będzie o trzecich i ostatnich: kuchennych. 
Lśniąca Kuchnia:
  • skutecznie czyszczą uciążliwe zabrudzenia
  • usuwają brud i tłuszcz
  • świeży, cytrusowy zapach

Ściereczki do kuchni są chyba najsłabsze z całej serii. Są dość suche i na przetarcie blatów w kuchni (a nie mam ich dużo) potrzebuję co najmniej  dwóch. I to właściwie ich jedyny minus, bo z zabrudzeniami radzą sobie doskonale. Ich zapach też bardzo przypadł mi do gustu, po sprzątaniu pachnie jak po psiknięciu odświeżaczem powietrza. Chusteczki przeznaczone są do kuchni, ale producent napisał, że myte powierzchnie nie powinny mieć styczności z pożywieniem. Trochę brak logiki, ale pewnie takie są przepisy. 
Ja ich już więcej nie kupię, bo zdecydowanie bardziej lubię te do łazienki. Jeśli się wahaliście, to bierzcie niebieskie. A jeśli macie taką (jak ja) potrzebę testowania wszystkiego co dostępne, to… zapach umili Wam sprzątanie 😉

Ściereczki Mr Magic Lśniąca Kuchnia dostępne są tylko w Biedronce. Za 80 sztuk zapłacimy 5,99zł, ale czasem jest promocja i kosztują 4,99zł.