Zwierzenie Kury Domowej #6 – Poluzuj tam, gdzie cię ciśnie

Na początku ostrzegam, że notka będzie strasznie chaotyczna. Bo i temat taki jest – zastanawiam się po prostu nad szeroko pojętym hejtem. 
Zacznę od własnego podwórka, czyli bloga. Lubię czytać Wasze komentarze, lubię się Was radzić itd, i szanuję każdego czytelnika. Ale do głowy by mi nie przyszło, że ktoś z czytających będzie mi nakazywał jak mam żyć, co kupować i jak jeść. Serio, nie jestem dzieckiem we mgle, jestem całkowicie świadoma swoich decyzji i biorę za nią całkowitą odpowiedzialność. A kogoś widocznie bardzo boli, że mam odwagę żyć po swojemu. Że się cieszę wszystkim co mam, a moje życie nie polega na narzekaniu na polityków, lekarzy, system edukacji i pogodę. 
Druga sprawa: możecie mi powiedzieć, dlaczego przestępstwem jest używanie oliwy do smażenia? Ok, oliwa najlepiej smakuje w sałatkach, ale jak użyję jej w inny sposób, to umrę?! Naprawdę mało mnie obchodzi, jak się coś POWINNO robić. Robię tak, jak mi pasuje i jest wygodnie. Można sobie podarować teksty wyjęte z programów Magdy G. i innych. One mają być inspiracją, a nie materiałem do kopiowania. 
Ja naprawdę jestem tylko małym, szczęśliwym człowieczkiem, który ma bloga. Jednym z milionów. Mój kawałek Internetu to takie ziarnko piasku z plaży. I nie mogę pojąć, że może on kogoś uwierać. Jeśli się komuś tu nie podoba, to mam dla niego genialne rozwiązanie: krzyżyk na karcie przeglądarki – on naprawdę działa! 
A wszystkim pozytywnie nastawionym do życia życzę miłego weekendu! 😉