Wieści z placu boju – „odchudzanie”

Czerwiec był tragiczny. Aż się dziwię, że na wadze nie zobaczyłam magicznych 70 kilo, po których na pewno bym się załamała i zaczęła jeść tylko sałatę. Co ciekawe wymiary są nawet spoko i niby powinnam się cieszyć, ale to tylko dowód na to, że coś robię źle. Bardzo źle. 
Zacznijmy od tego, że ta waga 66,6 to żadne osiągnięcie, bo codziennie ważę inaczej. Ale zawsze w okolicach 67. Wiem, że faza cyklu i pora dnia ma u mnie ogromne znaczenie, przynajmniej tyle zdążyłam zaobserwować. 
No i przechodzimy do sedna: zdrowego jedzenia i ćwiczeń trzymałam się może przez pierwszy tydzień czerwca. Potem była pełna rozpusta: odwiedziny u rodzinki, ciasta, grille, burgery, słodycze, chipsy, piwo – więcej grzechów nie pamiętam, ale chyba żadnego nie żałuję. Jadłam mega nieregularnie i niezdrowo.
I właśnie na tym polega mój problem – bo ani po wadze, ani po wymiarach tego nie widać. W poprzednim miesiącu naprawdę robiłam sobie wiele wyrzeczeń, zero białego pieczywa, zero ziemniaków i bardzo mało słodyczy, do tego dosyć dużo ćwiczyłam (jak na mnie) i rzeczywiście, trochę lepiej się poczułam. W czerwcu nie robiłam NIC i wcale nie jest gorzej. Wagowo nawet lepiej. 
Teraz nie wiem, co robić. To znaczy wiem, że na pewno chcę wrócić do ćwiczeń, bo je polubiłam. Ale nie wiem co z jedzeniem. Czy dalej kombinować i układać super zdrowe jadłospisy o obniżonej kaloryczności, czy po prostu jeść wszystko na co mam ochotę*. I popijać colą 😉 
„Jak żyć?” Poradzicie mi coś?
*chociaż zauważyłam, że mój organizm coraz rzadziej ma ochotę na naszpikowane chemią jedzenie 😉