Biedronkowa akcja „3za3”

Chyba czyszczą magazyny w Biedronkach, bo wczoraj i dziś trwa akcja, w których całkiem fajne produkty możemy kupić za złotówkę. Albo inaczej, możemy je kupić za 1,49 zł, a jak weźmiemy wielokrotność trzech, to wtedy nam się rabatuje i wychodzi złotówka za sztukę.
A to moje łupy, bo jak mogłam nie skorzystać:D
1. Bielenda, masło do ciała Winogrona – 100ml. Jeszcze nie otwierałam, bo mam zapas 🙂
2. BoboFrut – deserki dla siostrzeńca
3. Vitallis, Gorąca Cytrynka – napój rozgrzewający. Jeśli zaczyna brać mnie jakieś choróbsko, to pierwsze po co sięgam, to fervex i szczerze mówiąc, w większości wypadków mi pomaga. W składzie ma tylko paracetamol(w sensie farmakologicznym), ale myślę że jego sekret tkwi właśnie w rozgrzewaniu. Teraz pokombinuję z tą herbatką + zwykła tabletka przeciwbólowa i efekt powinien być ten sam – tylko, że kilka razy tańszy 🙂
4. Wawel,  Karmelki nadziewane mleczne i orzechowe. Cukierki zawsze się przydadzą 😉
5. Ultra Pro – środek do czyszczenia pralki. Używałam go niedawno i sprawdził się świetnie. Wzięłam więc zapas – opakowanie wyszło po 50 groszy, bo to dwupaki 🙂
6. Torebki do pieczenia i torebki do pieczenia ryb. Wygodniejsze od rękawa i dodatkowo mają zapięcie, które przypadło mi do gustu 😉 Te do ryb są oczywiście dłuższe. Pakowane po 7 sztuk.
7. LadyCode, lakiery do paznokci. Taaaakie piękne kolory 🙂 I naprawdę bardzo szybko schną, a to dla mnie bardzo ważna cecha. 
8. Czekolada do gotowania – poleży pewnie do świąt, albo straci życie w czekoladowym fondue 😉
Za wszystkie te zakupy zapłaciłam tylko 18 zł 😉 
W tej promocji widziałam jeszcze: ściereczki do butów, skórkę pomarańczową, rodzynki, peelingi Bielendy, i akcesoria typy słomki, znaczniki do drinków, parasolki. 
A tak poza promocją to dorwałam w końcu dzbanek do lemoniady akurat w takim kształcie jaki chciałam:
Kosztował albo 7 albo 8 zł 🙂
Też lubicie takie promocje? 😉