Dziękuję! 100 000 wyświetleń :)

Nie wiem od czego zacząć, bo nigdy nie sądziłam, że zobaczę u siebie taką liczbę 🙂 Bloga prowadzę od listopada 2011 roku, z licznymi przerwami, ale dopiero teraz czuję, że bloguję 🙂 A to głównie Wasza zasługa.
Najlepszym potwierdzeniem, że te moje wypociny mają jakiś sens są komentarze. Serio, serio – z każdego ogromnie się cieszę i w tym miejscu chciałabym podziękować najaktywniejszym komentatorkom: Soemi87, Friday, Dorotxy, marta, Iasoa, nika88, Barbara, Karolina Karlita, april87, Justyna Sobońska, Gośka, Króliczek doświadczalny i wszystkim tym, którzy piszą jako Anonim. Dziękuję za poświęcony czas i zostawienie po sobie śladu. 
Skoro tu czasem przebywacie, to macie prawo do wyrażenie swojego zdania na temat tego miejsca w sieci 🙂 Ja sama czuję, że coś jest nie w porządku, nie mam na bloga skonkretyzowanego pomysłu i piszę czasem o pierdołach. Muszę się chyba przyznać, że blog w baaaardzo małej części odzwierciedla jaką jestem osobą. 
Chcę to zmienić, blog pewnie przejdzie niedługo kolejną rewolucję. Myślę nad nazwą domeny, nad szablonem, nad obróbką zdjęć… Generalnie nad motywem przewodnim. Macie może jakieś pomysły? Krytykę też chętnie przyjmę 🙂 
P S Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję! :*