Moja kolorówka z Rossmana – cienie do powiek

Pół Internetu już wie, że od 22 do 28 listopada w Rossmanie będzie obowiązywała promocja -40% na kolorówkę. Wiele osób szuka teraz info o tym, co ciekawego można upolować, albo też czego się wystrzegać 😉 Mam w domu trochę tej kolorówki, więc stwierdziłam, że zrobię mały przegląd. Dzisiaj padło na cienie do powiek. Nazbierałam ich raptem siedem, oto moja kolekcja:

A teraz mały opis:

1. Lovely Matte Make Up 02 – Kolory śliczne, niestety pigmentacja bardzo słaba. Jeśli zaczynamy je rozcierać kolory praktycznie znikają.

2. Lovely Matte Make Up 03 – Beż też nie jest zbyt dobrze napigmentowany, ale lubię go kłaść na całą powiekę jako bazę. Granat jest ok, wyraźny kolor, utrzymuje się na bazie (Joko) ok. 6h w intensywnym kolorze.
Te matowe cienie chyba są powoli wycofywane, więc nie wiem czy są jeszcze w sprzedaży.

3. Lovely Holographic Eyes 02 – niby śliwka, ale czasem wychodzi z niej szarość. Solo mi jakoś nie pasuje, ale czasem z innym cieniem tworzy fajny duet. Fajny do eksperymentów, ale tylko z lepszymi jakościowo cieniami, bo inaczej znika w ekspresowym tempie.

4. Miss Sporty Mono, 122 Attraction – ceglasta pomarańczka. Średnia pigmentacja, ale trwałość całkiem ok. Do codziennego makijażu w sam raz.

5. Miss Sporty Mono, 127 Sand Francisco – używam jako rozświetlacza lub cienia bazowego i sprawdza się całkiem fajnie. Zdecydowanie się lubimy :

6. Miss Sporty Smoky Eye, 407 Luxury Smoky – zainteresował mnie połączeniem zółci i szarości. Miłość od pierwszego użycia. Miłość jest ślepa, więc przymykam oko na osypywanie się i konieczność poprawek, ale efekt połączenia tej czwórki to ostatnio mój najczęstszy makijaż.

7. Miss Sporty Smoky Eye, 403 Brown Eyes – bardzo fajne połączenie brązów, ciepłych brązów. To już moje drugie opakowanie, pewnie nie ostatnie 🙂 Więcej o nich pisałam TUTAJ.

Uff, to już koniec. Mam nadzieję, że komuś pomogę w wyborze. Tak w skrócie: Lovely niezbyt polecam, Miss Sporty, szczególnie poczwórne polecam bardzo:D

A Wy jakie cienie polecacie z Rossmana? Ja się zaczaję na Maybelline Tatoo <3