Kalendarz 2014 z Biedronki

Rok się już kończy, czas więc zacząć planować następny. Dla mnie najlepszym sposobem na to jest kalendarz 🙂 W zeszłym roku zaszalałam i kupiłam sobie planner za 65 zł i niestety niezbyt się u mnie sprawdził – jak dla mnie było w nim zdecydowanie za mało miejsca. W tym roku nie miałam zamiaru już kombinować, poszłam na łatwiznę i kupiłam kalendarz w Biedronce za zawrotną sumę 9.99 zł. 
W Biedronce mamy do wybory (chyba) dwa formaty kalendarzy, jeden to A4 (różnokolorowe) i jednokolorowe A5, czyli mój. Kolory są tak piękne, że chciałoby się wziąć wszystkie – u mnie padło na jabłkową zieleń 🙂 
Na początku mamy standardowe pole do wpisania wszystkich swoich danych (bardzo szczegółowych), następna strona to dane firmy i skrócony kalendarz na 2014 rok.
Układ kalendarza jak dla mnie jest idealny: dzień podzielony na godziny, obok miejsce na notatki, a pod spodem na ważne informacje. Na powszedni dzień mamy całą stronę, sobotę i niedzielę upchali razem. 

Jest też strona do planowania urlopu:
Na końcu kalendarza jest skrócony 2015 rok, dość obszerny adresownik i stronka, która szczególnie mi się spodobała, bo możemy wpisać ważne daty swojej rodziny, typu imieniny babci i urodziny teściowej:D
Ooo i mamy w nim jeszcze tasiemkę do zaznaczania strony, w moim aktualnym bardzo mi tego brakuje… 
Ja swoją zieloność zaraz przyozdobię (w końcu przydadzą się naklejki z Biedronki:D) i podrasuję jeszcze bardziej pod siebie – jakaś mała kieszonka z tyłu np. 
A Wy macie już swoje kalendarze, czy może w ogóle nie używacie?