Zakupy – Empik, Netto, Natura

Miało być w tym miesiącu grzecznie, bez żadnych niepotrzebnych zachciewajek, ale wyszło jak wyszło. Emilka właśnie dziś miała ten dzień, w którym miała ochotę pozwiedzać sklepy. A zachcianki są po to, żeby je spełniać.

Na początek Empik. Rzadko odwiedzam, bo książki wypożyczam z biblioteki 😉 Ale ciągnie mnie do niego, odkąd się dowiedziałam, że mają tam półki z mega przecenami, takimi -70%. Upolowałam tabliczkę (po której można pisać kredą) za 1,5 zł i zestaw klamerek-serduszek i też można po nich pisać (2,99zł). Do tego jeszcze breloczek do kluczy za 3 zł. Nie wiem, co się ostatnio ze mną dzieje, ale polubiłam takie słodkie gadżety 😉

Z przyczyn niezależnych od siebie (hihihi) znalazłam się dziś na mieście i dziwnym trafem znalazłam się w okolicy Natury 😉 Limitowana edycja Essence Vintage District skusiła mnie kwiecistym różem i topcoat’em. Po drodze wpadł jeszcze pędzelek do smoky eyes (sławna fioletowa kuleczka), a przy kasie dostałam gratis cienie colour&shine (jungle fever).

Opinia na szybko: róż – złoto z kwiatka zniknęło po pierwszym muśnięciu pędzlem, całe szczęście. Kolor bardzo mi odpowiada, chyba się polubimy. Topa jeszcze nie używałam, pędzelek – mmm, dużo bardziej szorstki od tych co mam z ellite, ale zobaczymy. Cienie – kolor jak dla mnie idealny, zobaczymy jak z trwałością.

A teraz Netto i w sumie bardziej dla P. niż dla mnie. Motylek do ćwiczeń 15 zł) i szufladki na elektroniczkowe drobiazgi (10 zł).

Prawie nic nie kupiłam, prawda? 😉