Zdobycze z Carrefour

Na początek musicie wiedzieć, że nie lubię sieci Carrefour. Pracowałam tam około pół roku, poznałam go z drugiej strony i wiem, że nie zawsze jest w porządku wobec klienta. Poza tym, w sklepach w których bywam jest straszny syf, aż się nie chce robić zakupów – Biedronki przy nich to ekskluzywne wnętrza 😉 Trzeba im jednak przyznać, że niektóre produkty mają w bardzo korzystnych cenach, niezłej jakości. Co jakiś czas urządzam więc sobie wyprawę do Carrefoura i… mam dosyć na kilka miesięcy. Dwie godziny łażenia pomiędzy półkami zaowocowały w:

1. Wiosenne trampki za 9,99 zł. Tak, wiem, chińskie. A możecie mi powiedzieć, które trampki nie są? Albo w których noga porządnie oddycha? Uwielbiam ten okres, kiedy chowam glany (poczekają na woodstock) i wkładam trampki – leciutko mi się po ziemi stąpa 😉

2. Delia, Bio BB Cream 7w1. Nie wierzę oczywiście w te wszystkie BB, chodziło mi tylko o krem tonujący. Pomiziałam się nim troszkę i uważam, że jest całkiem ok. Na pewno pojawi się recenzja. W Carrefour kosztuje tylko 9,99 zł za 55ml!

3. Mydło w płynie o zapachu arbuza, made by Carrefour. Nie mogłam oprzeć się zapachowi 😉 5,49 zł za 500 ml.

No właśnie, Carrefour lubię za szafę Delii <– kosmetyki w bardzo niskich cenach i za tanie balsamy Mrs. Potters 😉