Rilanja Face – facial toner loton pour le visage

czyli tonik Schleckera.

Bardzo rzadko zachodzę do Schleckera, może to i dobrze. Ostatnio nacięłam się na to, że ceny zamiast w złotówkach podane są w euro. Rozumiem, że to niemiecka drogeria, ale bez przesady. 

Od producenta: 
Rilanja face tonik do twarzy zawierający alkohol do cery normalnej i mieszanej opracowany został specjalnie do codziennego, dogłębnego oczyszczania skóry twarzy. Wartościowe składniki, takie jak ekstrakt z alg i alantoina pielęgnują i chronią skórę. Uzyskuje ona promienny wygląd i optymalne przygotowanie na nałożenie kremu.
Zastosowanie:
Rano i wieczorem po umyciu nanieść tonik na twarz, szyję i dekolt.
Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie – przyjazny dla skóry. 

 Tutaj dokładny skład:

Moja opinia:
Bardzo przyjemny produkt. Zależało mi na alkoholu w składzie, z nawilżeniem nie mam problemu, a lubię czuć, że moja skóra jest porządnie oczyszczona. Trochę zdziwiło mnie to, że tonik tak się pieni – dzięki temu nie spływa z wacika, a przemywając twarz mam wrażenie jakbym robiła to pianką. Skóra rzeczywiście jest oczyszczona, szybko wysycha i można od razu nakładać krem.

Strona techniczna:

  • typowe opakowanie
  • idealny rozmiar otworu
  • przezroczysty
  • lekko chemiczny, ale przyjemny zapach
  • tani – 3,99zł

Schlecker chyba nie jest zbyt popularną drogerią bo nigdzie nie mogłam znaleźć opinii o tym produkcie. A Wy robicie tam zakupy?