Zakupy #6 Biedronka (szufladki DKT + rozdrabniacz do czosnku)

Z okazji poniedziałku wybraliśmy się na zakupy spożywki.

1. Szufladki DKT – chyba nie ma nikogo, kto by o nich w blogosferze nie słyszał. Doskonałe na przechowywanie kosmetyków, skarbów czy kredek dla dzieci. Ewentualnie śrubek i guzików. Mamy trzy szufladki, każda wielkości zeszytu i wysokości 6,5 cm więc są naprawdę pojemne. W Castoramie te same kosztują 32 zł, a w Biedronce 16,99 🙂 Są jeszcze inne kolory z postaciami z bajek, chyba niebieskie i różowe.

2. Rozdrabniacz do czosnku Delco. Kolejny produkt z aktualnej oferty. Do zestawu dołączony jest też silikonowy rękawek do obierania czosnku, który rzekomo chroni nasze dłonie przed tym zapachem. Jak przetestuję to napiszę o nim więcej. Mmm, cieknie mi ślinka jak pomyślę o grzankach z masełkiem czosnkowym. Kosztował tylko 7,99zł. 
3. Perełki nawadniające do kwiatów. Opakowanie zawiera tylko 10 gram produktu, więc nie zwiedźcie się dość dużym opakowaniem. Myślę, że starczy ich na jeden wazon. Kosztują tylko 1,99. Jest kilka podstawowych kolorów, przezroczyste i różne kompozycje kolorów.

4. Ser mierzwiony Gouda. Pisałam już o nim, stały element zakupów w Biedronce. 150 g cieniutkich plasterków kosztuje 3,15 zł. 
5. Just Fit chleb z ziarnami i Just Fit chleb ze słonecznikiem. Dokładny opis TU i TU. Cena to 2,59 zł.
6. Włoskie paluszki chlebowe o smaku pizzy. Cena obniżona to 1,99 za 125g. Całkiem smaczna przekąska, ale z nóg nie zwala. 
7. Wrapsy o smaku pomidorowym, też cena obniżona (2,99 zł za 5 wrapsów). Szpinakowe mi jakoś nie podpasowały, octem trąciły… Zobaczymy co z tymi:)
8. Przyprawa do grilla i szaszłyków, Przyprawy świata 100 gram kosztuje tylko 1,79 zł. Trochę tego u nas idzie – Pan Domu wszystko robi w dużej ilości przypraw różnej treści – więc tego nigdy za wiele. Zaznaczam, że jest dość pikantna.
9. Pasztetowa drobiowa w kiełbasce, ja nie jadam, PD jak najbardziej. Mówi, że dobra, a ja mu wierze:) 1,89zł/300g
10. Zupa smaczna, barszcz czerwony. Jak wyżej 😉 I tylko 69 groszy. 
11. Płatki kosmetyczne Carea. Zwykle biorę zielone, ale tutaj za trzypak fioletowych zapłaciłam 5,55. czyli mam zapas na jakieś pół roku. Używam ich do toniku i zmywacza, są miękkie, nie rozwarstwiają się.