Mała rewolucja i Zakupy #1 (Biedronka)

Mała rewolucja i Zakupy #1 (Biedronka)

To miał być blog o ciężkim życiu kury domowej, a tymczasem zrobił się blog z recenzjami. Pora naprawić skrzywienie, teraz będzie przyjemne z pożytecznym.

Z P. zaplanowaliśmy sobie mniej więcej miesięczny budżet, może mój nowy pomysł pomoże nam w trzymaniu się postanowień. A teraz do sedna: z każdych domowych zakupów będę zdawała tu fotorelację, wraz z cenami i krótkim opisem produktów. Jeśli znajdą się chętni to podzielę się składem i ewentualnymi moimi uwagami:)

No to zaczynam:

ZAKUPY #1 (Biedronka)
Oto na co można zamienić 36 zł i 86 gr:)

1. Młode ziemniaki (0,75zł/kg) Pierwszy raz w tym roku chyba kupiłam młode, będą na obiad z masłem i koperkiem, do tego jajka sadzone i mizeria. 
2. Chleb razowy Polskie Zboża (2,49/500g) Kupiłam pierwszy raz na spróbowanie, z tego co widzę po składzie to zrobiony z mieszanki mąki żytniej z pszenną.
3. Cappuccino LaMovida z magnezem (2,19/130g) Nie pijemy w domu cappuccino, ale kupiłam z myślą o kawach mrożonych na upały.
4. Ser mierzwiony Gouda (3,15zł/150g). Produkuje go Mlekovita:) Uwielbiam go za smak i to, że jest w baaaardzo cienkich plastrach. W klasucznej wersji tego sera jest 8 grubych plastrów, a tu mamy ich około 20.
5. Szpinak Mroźna Kraina brykiet (2,89zł/400g) Dla mnie najlepszy (chociaż to nie ja zwykle go przygotowuję). P. robi go z fetą i duuuużą ilością czosnku jako nadzienie do roladek lub jako sos do makaronu. Pychotka! Nawet nasza kotka się nim zajada. 
6. Piersi z kurczaka (14,99/kg – promocja) Od jakiegoś czasu chodzi za mną kurczak po hawajsku, może skończą w ananasach 😉 Nigdy nie natknęłam się na nieświeże w Biedronce. 
7. Galaretki jagodowe (1,79/2x75g – oferta sezonowa) Wzięłam przede wszystkim dla koloru, ja nie rozpoznaję żadnych galaretkowych smaków. 
8. Polaretti fruit – lody wodne „paluszki” (2,99zł/10szt. x 40ml) Smak dzieciństwa, oboje lubimy takie „chemiczne słodycze”:)
9. Pasztet z pomidorami, Delikatesowy (0,85zł/131g) Pasztefix, nie obchodzi mnie co tam napakowali, ważne, że ten smak zawsze będzie mi się kojarzył ze studencką biedą. Piękne czasy:)
10. Kawa rozpuszczalna liofilizowana Cafe d’or (13,39zł/200g) dobra kawa w dobrej cenie, ja osobiście nie widzę różnicy pomiędzy tymi liofilizowanymi gold’ami.